Powrót do bazy ogłoszeń

Psychologia i pedagogika z logopedią. Bez zaliczek. Uczciwa wspołpraca

  • Dodano

Posiadam wykształcenie i praktykę z zakresu wymienionych dziedzin. Oferuje pisanie prac na wysokim poziomie i uczciwie. Pisze prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie (w przypadku psychologii biznesu), podyplomowe, zaliczeniowe (referaty, eseje itp.), prace badawcze, prezentacje i projekty.
Piszę w pełni indywidualnie, na zlecenie klienta. Nie musisz obawiać się programu anty-plagiatowego. Każdy mój tekst powstaje w oparciu o literaturę i inne fachowe źródła. Każda praca opatrzona jest rzetelnymi przypisami.
Proponuje uczciwe, rozsądne stawki i wysoki poziom merytoryczny i stylistyczny prac. Dbam o zachowanie wymogów edycyjnych. Nie pobieram zaliczek. Płatność następuje dopiero po wglądzie klienta w treść!!! Przy dłuższych pracach (głównie dyplomowych), piszemy i rozliczamy się etapami, zazwyczaj za każdy rozdział z osobna.
Twoja praca zostanie napisana dobrze, uczciwie i terminowo. Pozostajemy w stałym kontakcie, mailowym oraz telefonicznym. Numer podam w korespondencji prywatnej.
jeśli klient ma taką chęć, możemy porozmawiać telefonicznie przed rozpoczęciem pisania, aby każdy mógł zweryfikować, iż posiadam wiedzę na temat, z którego będę pisała.
Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Wyślij zapytanie do autora

MagdaMagda
W serwisie od sierpień 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Psychologia. Prace pisane przez psychologa. Bez zaliczek.Wysoki poziom

  • MagdalenaPsychologia

Jestem psychologiem z uprawnieniami terapeuty. Oferuję swoje usługi w zakresie pisania prac z zakresu tej dziedziny. Piszę prace magisterskie, podyplomowe, zaliczeniowe, badawcze, czy też projektowe. Zajmuję się...

Szczegóły ogłoszenia

Logistyka, zarządzanie, nauki ekonomiczne- Bezpieczna współpraca!!

  • MagdaR

Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie kompleksowego pisania każdego rodzaju prac i tekstów naukowych z zakresu logistyki, zarządzania oraz nauk ekonomicznych i dziedzin pokrewnych. Mogą Państwo zlecić...

Szczegóły ogłoszenia

Prace magisterskie, licencjackie, zaliczeniowe i inne

  • e-korki

Pomogę w napisaniu lub dokończeniu pracy magisterskiej, licencjackiej czy też każdej innej. Specjalizuję się w dziedzinach ścisłych, takich jak: matematyka, fizyka, mechanika, budowa maszyn, itp. Chętnie...

Szczegóły ogłoszenia