Powrót do bazy ogłoszeń

Psychologia i pedagogika z logopedią. Bez zaliczek. Uczciwa wspołpraca

  • Dodano

Posiadam wykształcenie i praktykę z zakresu wymienionych dziedzin. Oferuje pisanie prac na wysokim poziomie i uczciwie. Pisze prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie (w przypadku psychologii biznesu), podyplomowe, zaliczeniowe (referaty, eseje itp.), prace badawcze, prezentacje i projekty.

Piszę w pełni indywidualnie, na zlecenie klienta. Nie musisz obawiać się programu anty-plagiatowego. Każdy mój tekst powstaje w oparciu o literaturę i inne fachowe źródła. Każda praca opatrzona jest rzetelnymi przypisami.

Proponuje uczciwe, rozsądne stawki i wysoki poziom merytoryczny i stylistyczny prac. Dbam o zachowanie wymogów edycyjnych. Nie pobieram zaliczek. Płatność następuje dopiero po wglądzie klienta w treść!!! Przy dłuższych pracach (głównie dyplomowych), piszemy i rozliczamy się etapami, zazwyczaj za każdy rozdział z osobna.

Twoja praca zostanie napisana dobrze, uczciwie i terminowo. Pozostajemy w stałym kontakcie, mailowym oraz telefonicznym. Numer podam w korespondencji prywatnej.

jeśli klient ma taką chęć, możemy porozmawiać telefonicznie przed rozpoczęciem pisania, aby każdy mógł zweryfikować, iż posiadam wiedzę na temat, z którego będę pisała.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Wyślij zapytanie do autora

MagdaMagda
W serwisie od sierpień 2021

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Pedagogika i logopedia, psychologia i socjologia- Jakość i uczciwość

  • Magdalena

Z wykształcenia i praktyki jestem psychologiem i pedagogiem z uprawnieniami logopedy. Socjologią interesuję się, jako dziedziną związaną zarówno z psychologią, jak i pedagogiką. Oferuję pisanie prac na...

Szczegóły ogłoszenia

Zarządzanie, logistyka, marketing, ekonomia, bankowość. Bez zaliczki!

  • MagdaR

Jako specjalistka ze wskazanych w tytule dziedzin, zapraszam do współpracy w zakresie pisania wszelkiego rodzaju prac naukowych (magisterskie, inżynierskie, licencjackie, podyplomowe, zaliczeniowe, badania, projekty i...

Szczegóły ogłoszenia

Pomoc w pisaniu prac - bez zaliczek, rozliczenie po otrzymaniu pracy

  • Paulina

Serwis edu. wschood działa już od ponad 10 lat! Oferujemy pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich. Naszym wyróznikiem jest brak zaliczek - rozliczasz się po otrzymaniu poszczególnych...

Szczegóły ogłoszenia