Powrót do bazy ogłoszeń

Solidnie! Napiszę pracę dyplomową-pedagogika, zarządzanie i inne

  • Dodano

Mam na imię Justyna i chętnie pomogę przy pisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej z takich obszarów jak: pedagogika, resocjalizacja, zarządzanie, polityka społeczna, praca socjalna, ponieważ te dziedziny są mi szczególnie bliskie.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Skończyłam licencjat z polityki społecznej oraz magisterium na dwóch kierunkach: pedagogika i zarządzanie publiczne. W chwili obecnej przygotowuję się do studiów doktoranckich.

Podchodzę poważnie do tematu pisania wszelakich prac. Mam świadomość tego, że duża liczba osób niestety oszukuje i nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, a do tego pobiera zaliczki w dużej kwocie.

Ze mną tego unikniesz. Na początku rozmawiamy na temat pracy, ja udzielam Ci informacji jak pracuje, ile wynosi kwota pracy, jaki jest czas realizacji. Później już Ty decydujesz, czy chcesz, abym udzieliła Ci pomocy. Może być to kontakt mailowy, ale też telefoniczny. Oczywiście dostosowuje się do planów prac, które już są stworzone, a także do ogólnej koncepcji Twojej pracy i badań.

Oczywiście istnieje możliwość pisania pojedynczych rozdziałów- tutaj już dowolność, na pewno się dogadamy. Cena uzależniona jest od ilości stron, ilości rozdziałów, rodzaju badań, analiz danych, bibliografii, formatowania itp.

Nie pobieram zaliczek, rozliczamy się ratami.

Nie jestem osobą, która bierze do napisania 20 prac dyplomowych, a potem nie wywiązuje się z terminów.

Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną, konkretną, która naprawdę chce realnej pomocy i solidnie napisanej pracy, to napisz wiadomość.

Do usłyszenia :)

Wyślij zapytanie do autora

Justyna
W serwisie od wrzesień 2023

Aby skontaktować się z autorem tego ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz:

Zapytanie zostanie przekazane bezpośrednio na adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Podobne ogłoszenia

Last minute / ekonomia / napiszę Twoją pracę dyplomową na 5

  • Magdalena

Hejka! Jestem magistrem ekonomii i od 5 lat zajmuję się pisaniem Waszych prac dyplomowych i zaliczeniowych z zakresu: - ekonomii; - analizy ekonomicznej; - msg; - bankowości; - finansów i rachunkowości. Chętnie...

Szczegóły ogłoszenia

Szybko i rzetelnie, pedagogika, logopedia i inne tematy

  • Wiola

Od paru lat pomagam pisać prace. Mogę również dokonać korekty napisanych już prac. Jestem nauczycielem i logopedą, interesuję się zagadnieniami z tej tematyki, ale również mogę podjąć się napisania pracy z...

Szczegóły ogłoszenia

Szybkie terminy - prawo, administracja, pedagogika, zarządzanie i inne

  • Beata

Dzień dobry, jestem magistrem prawa. Dodatkowo ukończyłam studia pedagogiczne i oferuję pomoc w pisaniu: prac licencjackich, prac magisterskich, prac zaliczeniowych, prac dyplomowych, scenariuszy/konspektów lekcji,...

Szczegóły ogłoszenia